Kontakt

Znajdź swojego Opiekuna Handlowego wybierając województwo na mapie obok.

Szukasz swojego Opiekuna Handlowego w swoim województwie? Nie trać czasu! Kliknij na mapie obok i skontaktuj się z naszymi dedykowanymi specjalistami w Twojej okolicy. Nasi Opiekunowie Handlowi są gotowi służyć pomocą i udzielić profesjonalnej obsługi.

Kliknij, aby nawiązać kontakt z naszym zespołem sprzedaży w Twoim regionie.

Michał Lechowicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 519 705 953


W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za obsługę przed i posprzedażową na terenie województw śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Doświadczenie w firmie instalatorskiej pomaga w pełni zrozumieć Wasze problemy i oczekiwania. Zapraszam do kontaktu.

Marcin Tomica

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 571 602 132


W firmie Wienkra, odpowiadam za dobór i przygotowanie ofert, oraz doradztwo techniczno-handlowe z zakresu klimatyzacji na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego. Zapraszam do kontaktu.

Konrad Ściera

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+ 48 512 507 601


Jako doradca w firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za współpracę z kontrahentami poprzez przygotowanie ofert handlowych, pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, a także realizację zamówień. Wiem jak ciężka jest praca instalatora, dlatego każdego dnia wspomagam działania monterów klimatyzacji tak, by czynności, które wykonują były po prostu łatwiejsze.

Małgorzata Bartosiewicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+ 48 506 754 526


W firmie WIENKRA pracuję od kwietnia 2021 roku na stanowisku doradcy techniczno-handlowego. Do moich obowiązków należy szeroko rozumiana współpraca z kontrahentami począwszy od przygotowanie ofert, realizację zamówień a także wsparcie posprzedażowe. Moim celem jest jak najlepsza obsługa oraz budowanie długoletnich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Jarosław Mardaus

MANAGER ds. HANDLU
Opiekun województw:
, ,

+48 503 476 107


Dzień dobry Państwu, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert oraz szybką realizację zamówień. Służę Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Jestem dla WAS. Zapraszam do kontaktu.

Artur Krzywoń

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 501 701 611


W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za realizację zamówień, przygotowanie ofert w celu realizacji inwestycji oraz doradztwo techniczno-handlowe z zakresu klimatyzacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Łukasz Piątek

DYREKTOR HANDLOWY

+48 502 249 797


Z firmą Wienkra związany jestem od kilkunastu lat. Praca na różnych stanowiskach, począwszy od magazynu, aż do stanowiska dyrektora sprzedaży, pozwoliła mi lepiej zrozumieć cały proces, który można zawrzeć w słowach „współpraca z klientem”. Doświadczenie, jakie zdobyłem przez te lata, pomaga mi na co dzień podejmować odpowiednie decyzje oraz spełniać wymagania naszych klientów. Zapraszam do […]

Karol Twardowski

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 690 454 032


W firmie WIENKRA odpowiadam za ekspresową i profesjonalną pomoc w doborze pomp ciepła oraz klimatyzacji. Osobiście staram się, aby jakość obsługi była na jak najwyższym poziomie. Ze swojej strony mogę zapewnić, że zapytania, zamówienia czy wsparcie serwisowe będzie przebiegało w trybie ekspresowym, profesjonalnym i przede wszystkim przyjemnym. Cenię sobie długofalowe otwarte relacje we współpracy, zapraszam […]

Serhii Sotnikov

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 053 430


W firmie Wienkra odpowiadam za realizację zleceń od firm zagranicznych. Przeprowadzam przygotowanie ofert na realizację inwestycji oraz doradztwo Techniczno-Handlowe w zakresie klimatyzacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Adrianna Jenek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 168 493


W firmie Wienkra będąc doradcą techniczno-handlowym, odpowiadam za dobór i przygotowanie ofert, szybką realizację zamówień oraz wsparcie posprzedażowe. Z przyjemnością dostarczę najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa oraz pomogę w problemach związanych z tematyką klimatyzacji. Ze swojej strony zapewniam obsługę na najwyższym poziomie, popartą 6 letnim doświadczeniem w branży HVAC. Zapraszam do kontaktu!

Damian Krzywoń

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 501 007 652


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od 2019 roku . Do moich obowiązków, należy sporządzanie rzetelnych ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami, pomoc w zakresie technicznym oraz szybka realizacja złożonych zamówień. Zdobyte doświadczenie, pozwala mi wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie. Zapraszam do współpracy.

Gabriel Kopyciński

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:

+48 571 602 133


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od kwietnia 2021 roku. Swoją karierę rozpocząłem od pracy na magazynie. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie klimatyzacji. Decydując się na współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na pełną obsługę w zakresie klimatyzacji, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Paweł Magdziak

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 502 783 622


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od 2020 roku. Swoją karierę rozpocząłem od pracy na magazynie. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie klimatyzacji. Decydując się na współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na rzetelną obsługę oraz budowanie długofalowej relacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Adam Piotrowiak

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 502 784 194


Szanowni Państwo, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie ofert oraz realizację zamówień. Decydując się na współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na rzetelną obsługę oraz budowanie długofalowej relacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Damian Słupianek

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 797 321 891


Witam, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowanie dla Państwa najkorzystniejszych ofert oraz doradztwo techniczno-handlowe z zakresu klimatyzacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Przemysław Skwarek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 506 754 586


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za przygotowanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert. Decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na stuprocentowe zaangażowanie z mojej strony na każdym etapie współpracy, pomoc w doborze urządzeń oraz szybką realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Kołomańska

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 512 507 610


Szanowni Państwo, ukończenie studiów na kierunku Inżynierii Środowiska ze specjalnością „Ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja” na Politechnice Krakowskiej pozwoliło mi rozwinąć swoje umiejętności w obszarze projektowania, wykonawstwa i eksploatacji infrastruktury technicznej. W firmie WIENKRA zajmuję się wsparciem, począwszy od tworzenia projektu, doboru urządzeń poprzez przygotowanie oferty i realizację inwestycji. Jestem pewna, że moje wykształcenie i […]

Michał Kazanowski

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 519 706 097


Szanowni Państwo, w firmie Wienkra odpowiadam za profesjonalną pomoc w doborze pomp ciepła. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli przygotować dla Państwa konkretną ofertę oraz zadbać o terminową realizację zamówień. Zależy mi na długofalowych i otwartych relacji z moimi klientami. Jestem do Państwa dyspozycji.

Adam Osóbka

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, , ,

+48 502 783 839


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od 2020 roku i jestem odpowiedzialny za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert. Jako doradca techniczno-handlowy zapewniam ekspresową pomoc w doborze urządzeń i dbałość o terminową realizację zamówień i zgłoszeń serwisowych. Cenię sobie długofalowe relacje oraz służę pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Zapraszam do kontaktu.

Karol Wagner

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 503 611 078


W dziedzinie handlu pracuję od ponad 10 lat. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej obsługiwałem zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnego. Mam przyjemność przygotowywać dla Państwa oferty, dbać o terminową realizację zamówień i zgłoszeń serwisowych.

Artur Bodek

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 515 123 150


W firmie Wienkra zajmuję się pomocą techniczną i doborem części do urządzeń klimatyzacyjnych. Zajmuję się także zgłoszeniami gwarancyjnymi. Zapraszam do współpracy.

Grzegorz Putała

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 501 701 771


W firmie Wienkra zajmuje się wsparciem technicznym urządzeń z zakresu: RAC, LCAC, MULTI producentów tj.: LG, Mitsubishi, Toshiba, Carrier, Hitachi, Daikin. Obsługuje zamówienia części pogwarancyjnych oraz zgłoszenia gwarancyjne. Do moich obowiązków należy, również organizowanie szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów. Zapraszam do kontaktu.

Mariusz Potaczek

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 048 162


W firmie Wienkra zajmuje się obsługą gwarancyjną oraz wsparciem technicznym, zarówno dla instalatorów pomp ciepła Sevra jak i urządzeń ARV. Odpowiedzialny jestem również, za organizację szkoleń z zakresu pomp ciepła SEVRA. Zapraszam do kontaktu.

Mikołaj Kaim

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 046 676


W firmie Wienkra, zajmuje się obsługą gwarancyjną oraz wsparciem technicznym. Do moich kompetencji, należą marki pomp ciepła AUX i Sevra oraz urządzenia ARV. Jestem również odpowiedzialny za organizacje szkoleń autoryzacyjnych z zakresu pompy ciepła AUX i Sevra. Zapraszam do kontaktu.

Paweł Wojak

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 048 161


W firmie Wienkra, zajmuję się obsługą zgłoszeń gwarancyjnych oraz wsparciem technicznym dla instalatorów klimatyzacji marek AUX i SEVRA. Odpowiadam także za organizację szkoleń z zakresu urządzeń AUX i SEVRA. Zapraszam do kontaktu.

Filip Hołowicki

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 451 053 434


Jako doradca techniczno-handlowy ds. klimatyzacji i pomp ciepła, specjalizuję się w pomocnej i skutecznej konsultacji. Pomagam klientom w doborze odpowiednich urządzeń, udzielam wsparcia technicznego, oferuję praktyczne wskazówki, a także zapewniam skuteczną realizuję zamówienia. Moje zrozumienie systemów klimatyzacji oparte jest na wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów „Inżynieria Środowiska” spec. „Projektowanie wentylacji i klimatyzacji” na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dzięki temu mogę skutecznie wiązać […]

Jakub Malec

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 053 433


Szanowni Państwo, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie ofert oraz realizację zamówień. Jako doradca techniczno-handlowy zapewniam ekspresową pomoc w doborze urządzeń i  dbałość o terminową realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Dominik Przybycień

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 519 705 894


W firmie Wienkra zajmuje się wsparciem technicznym oraz obsługą zgłoszeń gwarancyjnych dla urządzeń klimatyzacyjnych marki AUX oraz SEVRA. Do moich zadań należy również organizacja szkoleń autoryzacyjnych z zakresu montażu i obsługi urządzeń AUX i Sevra. Zapraszam do kontaktu.  

Sylwia Gwiazdowska Kosycarz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:

+48 503 611 041


Szanowni Państwo, posiadam 10 letnie doświadczenie w branży HVAC. Zdobyte doświadczenie, pozwala mi wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Do moich obowiązków, należy sporządzanie rzetelnych ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami, pomoc w zakresie technicznym oraz szybkiej realizacji Państwa zamówień. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Łukasz Lang

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 519 466 305


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za obsługę zleceń od zagranicznych klientów. Zajmuję się przygotowywaniem ofert inwestycyjnych oraz udzielaniem techniczno-handlowego doradztwa w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła. Zachęcam do kontaktu – jestem do Państwa dyspozycji.

Masz pytania? Porozmawiajmy