Dział serwisu

Dominik Przybycień

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 519 705 894


W firmie Wienkra zajmuje się wsparciem technicznym oraz obsługą zgłoszeń gwarancyjnych dla urządzeń klimatyzacyjnych marki AUX oraz SEVRA. Do moich zadań należy również organizacja szkoleń autoryzacyjnych z zakresu montażu i obsługi urządzeń AUX i Sevra. Zapraszam do kontaktu.  

Paweł Wojak

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 048 161


W firmie Wienkra, zajmuję się obsługą zgłoszeń gwarancyjnych oraz wsparciem technicznym dla instalatorów klimatyzacji marek AUX i SEVRA. Odpowiadam także za organizację szkoleń z zakresu urządzeń AUX i SEVRA. Zapraszam do kontaktu.

Mikołaj Kaim

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 046 676


W firmie Wienkra, zajmuje się obsługą gwarancyjną oraz wsparciem technicznym. Do moich kompetencji, należą marki pomp ciepła AUX i Sevra oraz urządzenia ARV. Jestem również odpowiedzialny za organizacje szkoleń autoryzacyjnych z zakresu pompy ciepła AUX i Sevra. Zapraszam do kontaktu.

Mariusz Potaczek

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 451 048 162


W firmie Wienkra zajmuje się obsługą gwarancyjną oraz wsparciem technicznym, zarówno dla instalatorów pomp ciepła Sevra jak i urządzeń ARV. Odpowiedzialny jestem również, za organizację szkoleń z zakresu pomp ciepła SEVRA. Zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Putała

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 501 701 771


W firmie Wienkra zajmuje się wsparciem technicznym urządzeń z zakresu: RAC, LCAC, MULTI producentów tj.: LG, Mitsubishi, Toshiba, Carrier, Hitachi, Daikin. Obsługuje zamówienia części pogwarancyjnych oraz zgłoszenia gwarancyjne. Do moich obowiązków należy, również organizowanie szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów. Zapraszam do kontaktu.

Artur Bodek

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 515 123 150


W firmie Wienkra zajmuję się pomocą techniczną i doborem części do urządzeń klimatyzacyjnych. Zajmuję się także zgłoszeniami gwarancyjnymi. Zapraszam do współpracy.