Przedstawiciele

Łukasz Lang

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 519 466 305


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za obsługę zleceń od zagranicznych klientów. Zajmuję się przygotowywaniem ofert inwestycyjnych oraz udzielaniem techniczno-handlowego doradztwa w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła. Zachęcam do kontaktu – jestem do Państwa dyspozycji.

Sylwia Gwiazdowska Kosycarz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:

+48 503 611 041


Szanowni Państwo, posiadam 10 letnie doświadczenie w branży HVAC. Zdobyte doświadczenie, pozwala mi wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Do moich obowiązków, należy sporządzanie rzetelnych ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami, pomoc w zakresie technicznym oraz szybkiej realizacji Państwa zamówień. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dominik Przybycień

SPECJALISTA DS. SERWISU

+48 519 705 894


W firmie Wienkra zajmuje się wsparciem technicznym oraz obsługą zgłoszeń gwarancyjnych dla urządzeń klimatyzacyjnych marki AUX oraz SEVRA. Do moich zadań należy również organizacja szkoleń autoryzacyjnych z zakresu montażu i obsługi urządzeń AUX i Sevra. Zapraszam do kontaktu.  

Jakub Malec

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 053 433


Szanowni Państwo, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie ofert oraz realizację zamówień. Jako doradca techniczno-handlowy zapewniam ekspresową pomoc w doborze urządzeń i  dbałość o terminową realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Filip Hołowicki

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 451 053 434


Jako doradca techniczno-handlowy ds. klimatyzacji i pomp ciepła, specjalizuję się w pomocnej i skutecznej konsultacji. Pomagam klientom w doborze odpowiednich urządzeń, udzielam wsparcia technicznego, oferuję praktyczne wskazówki, a także zapewniam skuteczną realizuję zamówienia. Moje zrozumienie systemów klimatyzacji oparte jest na wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów „Inżynieria Środowiska” spec. „Projektowanie wentylacji i klimatyzacji” na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dzięki temu mogę skutecznie wiązać […]