Dział Handlowy WARSZAWA

Sylwia Gwiazdowska Kosycarz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:

+48 503 611 041


Szanowni Państwo, posiadam 10 letnie doświadczenie w branży HVAC. Zdobyte doświadczenie, pozwala mi wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Do moich obowiązków, należy sporządzanie rzetelnych ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami, pomoc w zakresie technicznym oraz szybkiej realizacji Państwa zamówień. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Paweł Magdziak

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
,

+48 502 783 622


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od 2020 roku. Swoją karierę rozpocząłem od pracy na magazynie. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie klimatyzacji. Decydując się na współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na rzetelną obsługę oraz budowanie długofalowej relacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Gabriel Kopyciński

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:

+48 571 602 133


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od kwietnia 2021 roku. Swoją karierę rozpocząłem od pracy na magazynie. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie klimatyzacji. Decydując się na współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na pełną obsługę w zakresie klimatyzacji, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.