Współpraca

Współpraca projektanci

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się współpracy
z WIENKRA w zakresie sprzedaży i promowaniu urządzeń znajdujących się w ofercie naszej firmy.

Poszukujemy rzetelnych partnerów handlowych w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu oferowanych przez nas produktów na terenie Polski.

Nasza oferta skierowana jest do:

Instalatorów
Inwestorów
Projektantów
Współpraca projektanci

Jako największa hurtownia w Polsce, obsługujemy kompleksowo branżę: klimatyzacyjną ,wentylacyjną, grzewczą oraz instalacyjną.

Nasi klienci to kilka tysięcy firm instalacyjnych w całym kraju,
z którymi współpracujemy na zasadzie Partnerstwa.

Partnerom gwarantujemy pomoc w realizacji inwestycji
w zakresie klimatyzacji i wentylacji na wszystkich możliwych szczeblach – od projektu począwszy, przez dobór odpowiednich urządzeń, szkolenia, dostawę, profesjonalną pomoc w realizacji inwestycji oraz kompleksowe usługi serwisowe.

Skontaktuj się z nami

Accusantium inventore doloremque

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wienkra sp. z o. o., ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 30-698 Kraków. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych możecie Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.”

Polityka prywatności - POBIERZ TUTAJ