kujawsko-pomorskie

Michał Kazanowski

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 519 706 097


Szanowni Państwo, w firmie Wienkra odpowiadam za profesjonalną pomoc w doborze pomp ciepła. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli przygotować dla Państwa konkretną ofertę oraz zadbać o terminową realizację zamówień. Zależy mi na długofalowych i otwartych relacji z moimi klientami. Jestem do Państwa dyspozycji.

Przemysław Skwarek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 506 754 586


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za przygotowanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert. Decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na stuprocentowe zaangażowanie z mojej strony na każdym etapie współpracy, pomoc w doborze urządzeń oraz szybką realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Adrianna Jenek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 168 493


W firmie Wienkra będąc doradcą techniczno-handlowym, odpowiadam za dobór i przygotowanie ofert, szybką realizację zamówień oraz wsparcie posprzedażowe. Z przyjemnością dostarczę najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa oraz pomogę w problemach związanych z tematyką klimatyzacji. Ze swojej strony zapewniam obsługę na najwyższym poziomie, popartą 6 letnim doświadczeniem w branży HVAC. Zapraszam do kontaktu!

Małgorzata Bartosiewicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+ 48 506 754 526


W firmie WIENKRA pracuję od kwietnia 2021 roku na stanowisku doradcy techniczno-handlowego. Do moich obowiązków należy szeroko rozumiana współpraca z kontrahentami począwszy od przygotowanie ofert, realizację zamówień a także wsparcie posprzedażowe. Moim celem jest jak najlepsza obsługa oraz budowanie długoletnich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.