zachodniopomorskie

Przemysław Skwarek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 506 754 586


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za przygotowanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert. Decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na stuprocentowe zaangażowanie z mojej strony na każdym etapie współpracy, pomoc w doborze urządzeń oraz szybką realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Damian Krzywoń

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 501 007 652


Szanowni Państwo, W firmie Wienkra pracuje od 2019 roku . Do moich obowiązków, należy sporządzanie rzetelnych ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami, pomoc w zakresie technicznym oraz szybka realizacja złożonych zamówień. Zdobyte doświadczenie, pozwala mi wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie. Zapraszam do współpracy.

Adrianna Jenek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 168 493


W firmie Wienkra będąc doradcą techniczno-handlowym, odpowiadam za dobór i przygotowanie ofert, szybką realizację zamówień oraz wsparcie posprzedażowe. Z przyjemnością dostarczę najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa oraz pomogę w problemach związanych z tematyką klimatyzacji. Ze swojej strony zapewniam obsługę na najwyższym poziomie, popartą 6 letnim doświadczeniem w branży HVAC. Zapraszam do kontaktu!

Karol Twardowski

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 690 454 032


W firmie WIENKRA odpowiadam za ekspresową i profesjonalną pomoc w doborze pomp ciepła oraz klimatyzacji. Osobiście staram się, aby jakość obsługi była na jak najwyższym poziomie. Ze swojej strony mogę zapewnić, że zapytania, zamówienia czy wsparcie serwisowe będzie przebiegało w trybie ekspresowym, profesjonalnym i przede wszystkim przyjemnym. Cenię sobie długofalowe otwarte relacje we współpracy, zapraszam […]