śląskie

Michał Kazanowski

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 519 706 097


Szanowni Państwo, w firmie Wienkra odpowiadam za profesjonalną pomoc w doborze pomp ciepła. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli przygotować dla Państwa konkretną ofertę oraz zadbać o terminową realizację zamówień. Zależy mi na długofalowych i otwartych relacji z moimi klientami. Jestem do Państwa dyspozycji.

Przemysław Skwarek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 506 754 586


W firmie Wienkra jestem odpowiedzialny za przygotowanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert. Decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na stuprocentowe zaangażowanie z mojej strony na każdym etapie współpracy, pomoc w doborze urządzeń oraz szybką realizację zamówień. Cenię sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zapraszam do kontaktu.

Jarosław Mardaus

MANAGER ds. HANDLU
Opiekun województw:
, ,

+48 503 476 107


Dzień dobry Państwu, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert oraz szybką realizację zamówień. Służę Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Jestem dla WAS. Zapraszam do kontaktu.

Michał Lechowicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 519 705 953


W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za obsługę przed i posprzedażową na terenie województw śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Doświadczenie w firmie instalatorskiej pomaga w pełni zrozumieć Wasze problemy i oczekiwania. Zapraszam do kontaktu.