świętokrzyskie

Karol Wagner

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 503 611 078


W dziedzinie handlu pracuję od ponad 10 lat. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej obsługiwałem zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnego. Mam przyjemność przygotowywać dla Państwa oferty, dbać o terminową realizację zamówień i zgłoszeń serwisowych.

Agnieszka Kołomańska

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 512 507 610


Szanowni Państwo, ukończenie studiów na kierunku Inżynierii Środowiska ze specjalnością „Ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja” na Politechnice Krakowskiej pozwoliło mi rozwinąć swoje umiejętności w obszarze projektowania, wykonawstwa i eksploatacji infrastruktury technicznej. W firmie WIENKRA zajmuję się wsparciem, począwszy od tworzenia projektu, doboru urządzeń poprzez przygotowanie oferty i realizację inwestycji. Jestem pewna, że moje wykształcenie i […]

Jarosław Mardaus

MANAGER ds. HANDLU
Opiekun województw:
, ,

+48 503 476 107


Dzień dobry Państwu, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert oraz szybką realizację zamówień. Służę Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Jestem dla WAS. Zapraszam do kontaktu.

Michał Lechowicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR
Opiekun województw:
, ,

+48 519 705 953


W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za obsługę przed i posprzedażową na terenie województw śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Doświadczenie w firmie instalatorskiej pomaga w pełni zrozumieć Wasze problemy i oczekiwania. Zapraszam do kontaktu.