Zapraszamy do centrum szkoleniowego pomp ciepła

Kategoria: Aktualności
06.05.2019

Reagując na dynamiczny rozwój rynku pomp ciepła WIENKRA, jako lider sprzedaży urządzeń z branży HVACR, postanowiła wspomóc firmy instalatorskie o możliwość odbycia szkolenia w naszym nowym centrum szkoleniowym w całości poświęconemu tej tematyce.

Stosowanie tego rodzaju ogrzewania w dobie walki ze smogiem jest ważną alternatywą dla trujących nas paliw kopalnych. W chwili obecnej możemy skorzystać z dofinansowań, dzięki którym zakup takiego urządzenia nie jest tak dużą inwestycją. Dodatkowo, połączenie takiego układu z instalacją fotowoltaiczną zminimalizuje nasze wydatki na energię elektryczną.

W akademii znajdują się urządzenia każdego z producentów, których posiadamy w naszej ofercie. Są to sprawdzone rozwiązania i mają duży udział w rynku PC. Biorąc udział w szkoleniu w naszej akademii macie Państwo możliwość sprawdzenie działania zarówno pompy Daikin, Hitachi, LG, Mitsubishi jak i Toshiba w jednym miejscu.

Szkolenia

Szkolenia podzielone są na dwa etapy: pierwszy to część teoretyczna, drugi część praktyczna.

Część teoretyczna to przekrój całej wiedzy, która jest nam niezbędna do poprawnego doboru urządzenia, jego zamontowania jak i późniejszego serwisowania. Pompa ciepła to nie tylko montaż samego urządzenia ale też cała instalacja hydrauliki, która musi być poprawnie wykonana dlatego też jej aspekty w trakcie szkolenia są analizowane. Pokazane są również błędy, których musimy się wystrzegać. Dobór urządzenia to etap, któremu również poświęcamy znaczną część naszego spotkania. Pokazujemy sposoby doboru pomp ciepła, a także programy które pomagają w dobraniu optymalnego urządzenia.

Część praktyczna jest możliwa do przeprowadzenia dzięki temu, że wszystkie wymienione powyżej pompy są podłączone do instalacji ogrzewania w budynku. Jest to czas gdzie możemy przejść procedurę pierwszego uruchomienia, pozmieniać nastawy urządzenia, a także możemy zasymulować niektóre błędy które mogą powstawać w trakcie normalnego użytkowania.

Zapraszamy do naszego nowego centrum szkoleniowego. Oprócz fachowej wiedzy i praktycznych doświadczeń uzyskają Państwo specjalne warunki na zakup pomp ciepła na nadchodzący sezon.

 

Zobacz jak wygląda showroom klimatyzatorów i pomp ciepła w firmie WIENKRA:

 

Sprawdź harmonogram szkoleń >>

 

wienkra-akcja-z-pompa-broszura