Wienkra Rekrutuje!

Kategoria: Aktualności
31.05.2023
Wienkra Rekrutuje!
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
 
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kotlarska 34, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”
Informujemy, że Administratorem danych jest Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kotlarska 34, 31-539 Kraków, kontakt : administrator@wienkra.pl.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.