SEVRA – marka własna WIENKRA

Kategoria: Wienkra
06.04.2021

SEVRA – marka własna WIENKRA
WIENKRA
to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży HVACR w Polsce. Systematyczne poszerzanie oferty handlowej o wiodących światowych producentów znacząco wpłynęło na imponujący wzrost sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat. Bogata wiedza i doświadczenie oraz znajomość potrzeb swoich Klientów sprawiły, że WIENKRA zdecydowała się na stworzenie i wprowadzenie na rynek marki własnej SEVRA. Marka SEVRA to uosobienie najnowszych innowacji technologicznych, a jej szeroka gama urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła pozwala zaprojektować instalację dla obiektów mieszkalnych i komercyjnych.

SEVRA – nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła
W gamie produktów SEVRA znajdują się klimatyzatory pokojowe, klimatyzatory komercyjne i systemy Multi Split. Seria klimatyzatorów pokojowych to cztery flagowe modele: Ecomi, Comfort i Elegance i Profi. Bardzo przystępne ceny doskonałych jakościowo klimatyzatorów, o bardzo dobrych parametrach technicznych, to największa przewaga konkurencyjna marki SEVRA, która gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Pompy ciepła SEVRA ECOs HEAT
W segmencie pomp ciepła SEVRA proponuje nowoczesne, ekologiczne i kompleksowe rozwiązania grzewcze bazujące na odnawialnych źródłach energii. Pompy ciepła SEVRA Ecos Heat cieszą się szczególna popularnością wśród inwestorów oraz instalatorów którzy cenią sobie niezawodne i sprawdzone systemy ogrzewania.

Pompy ciepła SEVRA to urządzenia zaprojektowane z myślą o użytkownikach oczekujących ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań w przystępnej cenie. To niezawodne, a przy tym niedrogie rozwiązanie ogrzewania dla domów jednorodzinnych oparte na odnawialnym źródle energii, które zdecydowanie wyróżnia się parametrami technicznymi w swojej klasie.

Aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, marka SEVRA proponuje 2 rodzaje urządzeń. Pierwszy to pompa typu SPLIT, a druga MONOBLOC. Wysokiej klasy materiały, markowe podzespoły, zaawansowane technologicznie, zautomatyzowane linie produkcyjne i rygorystyczne testy końcowe urządzeń pozwalają zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność urządzeń SEVRA.

To co warto podkreślić to fakt, że pompy ciepła SEVRA figurują na „Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów”, a tym samym spełniają wymagania techniczne programu „Czyste Powietrze”.