Nowy wymiar jakości z systemem klimatyzacji ARV6!

Kategoria: Aktualności
26.09.2023
Nowy wymiar jakości z systemem klimatyzacji ARV6!
 
️ ARV6 to system najnowszej generacji od AUX. Wysoko zaawansowane technologicznie urządzenia, są idealnym rozwiązaniem zarówno dla obiektów komercyjnych, biurowych, hotelowych, jak i budynków mieszkalnych (ARV6 Mini).
 
Szeroki wachlarz jednostek wewnętrznych oraz modułów zewnętrznych, z których można budować układy o mocy do 246 kW, umożliwia wybranie odpowiedniego rozwiązania dla danego obiektu oraz realizację każdej, nawet najbardziej nietypowej i wymagającej instalacji.
 
Oszczędność Przestrzeni Instalacyjnej: ARV6 to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń instalacyjną. Mniejsza ilość jednostek, łatwa instalacja i niski koszt to tylko niektóre z zalet tego systemu.
 
️ Scentralizowany System Klimatyzacyjny – Efektywność i Oszczędności ️
W rozbudowanych systemach VRF, użytkownicy mają możliwość łatwego sterowania pracą jednostek z poziomu komputera, eliminując konieczność manualnego sprawdzania każdego urządzenia w poszczególnych pomieszczeniach. To codzienne, efektywne monitorowanie pracy systemów klimatyzacji w całym obiekcie, pozwalające na szybkie wykrywanie ewentualnych błędów i oszczędności. ️
 
Funkcja Autodiagnozy: Nasz system ARV6 jest inteligentny. W czasie rozruchu dokonuje konfiguracji systemu i sprawdza parametry pracy urządzenia. Wykryte błędy są wyświetlane na panelu głównym jednostki zewnętrznej w postaci kodów. Dzięki temu wykrycie nieprawidłowości podczas uruchomienia i ich diagnoza zwiększa niezawodność układu.
 
Inwestuj w ARV6 i ciesz się komfortem, oszczędnością miejsca i energii oraz pewnością niezawodnej pracy. To rozwiązanie, które łączy innowacyjność z funkcjonalnością!
 
#ARV6 #Klimatyzacja #EnergiaOszczędności #Montaż #Inteligencja #Niezawodność #Innowacje