Marka Sevra to gwarancja bezpiecznej inwestycji na lata.

Kategoria: Aktualności
27.02.2023

Marka Sevra to gwarancja bezpiecznej inwestycji na lata. Powietrzne pompy ciepła SEVRA ECOs HEAT to innowacyjne i wydajne urządzenia, które mogą być z powodzeniem wykorzystane zarówno w nowo-budowanych, jak i modernizowanych obiektach. Urządzenia te są dedykowane do współpracy z instalacjami grzewczymi o niskiej temperaturze zasilania.

Pompy ciepła SEVRA ECOs HEAT to rozwiązania, które pozwalają na oszczędność energii i pieniędzy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów, urządzenia marki Sevra osiągają sezonową klasę energooszczędności A++ / A+++, co czyni je jednymi z najbardziej oszczędnych pomp ciepła na rynku.

Pompy ciepła SEVRA ECOs HEAT umożliwiają nie tylko grzanie i chłodzenie budynków, ale również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Ich wykorzystanie pozwala na oszczędność energii, a co za tym idzie, obniżenie kosztów związanych z eksploatacją budynku. Marka Sevra zapewnia nie tylko wydajność i oszczędność, ale również bezpieczeństwo inwestycji na lata.

Zapraszamy na nasze stoisko G-1 podczas targów Enex 08-09.03.2023r.
https://www.targikielce.pl/…/lis…/wienkra-sp-z-oo,806753