Linia luksusowych klimatyzatorów AUX HALO

Kategoria: Aktualności,Blog
24.05.2021

Klienci zapytani dlaczego wybierają klimatyzator AUX HALO najczęściej odpowiadali:

Z polecenia instalatora
Użytkownicy, którzy stoją przed zakupem klimatyzatora często polegają na opinii i doświadczeniu instalatora.

Cicha praca
Poziom hałasu ma bardzo duże znaczenie dla użytkowników. Jest to jeden z kluczowych aspektów wpływających na wybór urządzenia, w szczególności do sypialni.

Możliwość zdalnego sterowania
Moduł wi-fi umożliwia sterowanie urządzeniem nawet kiedy nie ma nas w domu. Dzięki temu użytkownik może schłodzić lub ogrzać pomieszczenie w dowolnym czasie.

Szybkie chłodzenie
Tryb turbo oraz wielokierunkowe nawiewy zapewniają natychmiastowe schłodzenie pomieszczenia do pożądanej temperatury.

Filtry
Wielu użytkowników zwraca uwagę na wbudowany system filtracji. W przypadku HALO filtracja jest na najwyższym poziomie – rozwiązania takie jak filtr PM2,5, czy jonizator powietrza zapewniają czyste i świeże powietrze.

Długa żywotność urządzenia
Klienci wybierają urządzenia z myślą, że posłużą im na długie lata. Klimatyzatory HALO objęte są 5-letnią gwarancją, co od razu wzbudza duże zaufanie.

Stylistyka
Klienci zwracają uwagę na formę i stylistykę klimatyzatorów. Klimatyzatory HALO trafiają w gust nawet najbardziej wymagających użytkowników.

To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że wielu Klientów pyta o środowisko, co oznacza, że nasza eko-świadomość jest coraz większa. Oczywiście linia klimatyzatorów HALO tak jak większość dostępnych modeli na rynku pracuje w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.