Klimatyzator TOSHIBA HAORI Nowość WIENKRA 2021

Kategoria: Wienkra
09.03.2021

Klimatyzator TOSHIBA HAORI | Nowość WIENKRA 2021

Klimatyzator pokojowy TOSHIBA HAORI – ELEGANCJA BEZ GRANIC
Toshiba to jeden z najlepszych producentów wysokowydajnych rozwiązań HVAC dla obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Systemy HVAC Toshiba cechuje najwyższa klasa efektywności oraz niezawodność, ale w tym sezonie producent zaskakuje również innowacją w designie.

Wyjątkowy klimatyzator – TOSHIBA HAORI
Klimatyzator pokojowy HAORI to zupełnie nowe podejście do designu i estetyki w klimatyzacji mieszkaniowej.
Hasło promujące klimatyzator HAORI to „Elegancja bez granic”, które idealnie definiuje ten model i udowadnia, że technologia zapewniająca komfort może  iść w parze z urzekającym wyglądem. To co zaskakuje najbardziej i wyróżnia ten klimatyzator to panel przedni, na którym znajduje się materiałowa tkanina. Rozwiązanie ciekawe i niespotykane do tej pory.

Zdjęcie źródło: Wikipedia

Nazwa HAORI nie jest przypadkowa ponieważ w języku japońskim słowo „Haori” to część japońskiego stroju formalnego noszonego między innymi przez pana młodego w czasie ceremonii ślubnej jako nieodłączna, zewnętrzna część stroju, który składa się także z kimona schowanego w spodnie (hakama). Strój Haori najczęściej występuje w kolorze czarnym lub szarym, a z przodu i z tyłu znajduje się biały herb rodzinny. Tekstylny front ma właśnie nawiązywać do tradycyjnego stroju japońskiego.

TOSHIBA HAORI ozdobi każde wnętrze
Tekstylne wykończenie klimatyzatora HAORI sprawia, że będzie świetnym uzupełnieniem pomieszczeń w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, rustykalnym, glamour, vintage, art déco, czy retro. Do dyspozycji klienta dostępne, jako wyposażenie standardowe, są dwie tkaniny (jasno i ciemnoszara), sześć opcjonalnych tkanin na zamówienie oraz  nieskończenie wiele dostępnych na rynku materiałów do skrojenia samodzielnie, zgodnie z załączoną instrukcją i szablonem. Wystarczy zabrać szablon oraz wymarzoną tkaninę do krawca by móc skroić go na miarę swego projektu! Tekstylne wykończenie modelu HAORI tworzy idealne połączenie z innymi tkaninami w pomieszczeniu pokrywającymi poduszkę, sofę, dywan, zasłony, itp. zapewniając harmonię i atmosferę każdemu wnętrzu.

Opatentowana koncepcja firmy Toshiba sprawia, że model HAORI będzie oryginalnym i łatwym do adaptacji klimatyzatorem – wystarczy odczepić jedną i przyczepić inną tkaninę do zakrzywionego przedniego panelu, by znów cieszyć się nową aranżacją. Piękno adaptacji i harmonii z wystrojem danego wnętrza wyróżnia model HAORI od wszystkich innych klimatyzatorów. To doskonałe narzędzie aranżacji dla każdego projektanta wnętrz lub właściciela, którzy pozwoli, by własny styl był jego przewodnikiem.

TOSHIBA HAORI – klimatyzator doskonały
Niezawodna japońska technologia i przełom w designie pozwoliły stworzyć klimatyzator, obok którego nie można przejść obojętnie. Zgodnie z ogólnoświatową reputacją marki Toshiba, wizualna atrakcyjność modelu HAORI. Potwierdzeniem technologicznego aspektu HAORI jest uzyskanie przez model najwyższej, potrójnej klasy A (zarówno w ogrzewaniu jak i chłodzeniu), przy niemal bezgłośnej pracy i wiodącej na rynku jakości oczyszczanego powietrza. Biorąc pod uwagę korzyści z zastosowania czynnika R32 w celu zminimalizowania wpływu na środowisko, wydajność energetyczna HAORI na poziomie A+++ gwarantuje najwyższe wskaźniki sezonowej efektywności energetycznej, kształtujące się na poziomie 8,6 dla SEER (chłodzenie) i 5,1 dla SCOP (ogrzewanie). Ponadto, innowacyjna sprężarka rotacyjna marki Toshiba w połączeniu z inwerterową technologią chronią środowisko, redukując zużywaną energię dzięki ciągłej regulacji wydajności.

Model HAORI został zaprojektowany tak, by zapewnić niemal bezgłośną pracę. Funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej do ledwo słyszalnego poziomu 19 dB(A), zapewniając komfortowy wypoczynek. Ponadto agregat jednostki jest jednym z najcichszych na rynku, oferując przy nominalnej pracy zaledwie 44 dB(A), a po jego obniżeniu – przy pomocy specjalnej funkcji aktywowanej ze sterownika lub aplikacji – do 37 dB(A). Jeśli chodzi o jakość powietrza, model HAORI wyposażono w filtr Ultra-Pure PM2.5 firmy Toshiba, który wychwytuje do 94% drobnych cząstek stałych o średnicy od 2,5 mikrometra. Badania wykazały bliskie powiązania między dolegliwościami układu oddechowego a narażeniem na drobne cząsteczki zawieszone w powietrzu, które często przenoszą bakterie i wirusy. Jonizator plazmowy Toshiba umieszczony w HAORI wyłapuje i neutralizuje mikronowe cząsteczki (wirusy i bakterie), tworząc zdrową przestrzeń życiową.

Wysoka jakość powietrza jest utrzymywana przez długi czas dzięki takim funkcjom, jak łatwa do czyszczenia taca ociekowa czy wymiennik Magic Coil z funkcją samooczyszczania firmy Toshiba. Ponadto, innowacyjna technologia HADA Care firmy Toshiba zapewnia zaawansowaną technologię chłodzenia, która poprawia dystrybucję powietrza w pomieszczeniu i chroni poziom nawilżenia skóry. Specjalna konstrukcja i położenie żaluzji generuje pośredni przepływ, zapewniając cyrkulujące powietrze u góry pomieszczenia, co przekłada się na równomierne rozprowadzenie powietrza i zwiększenia poziomu komfortu. Model HAORI został wyposażony w stylowy, bezprzewodowy sterownik. Nowoczesna czarna obudowa o szczotkowanej fakturze zapewnia wygląd i styl pasujący do tego eleganckiego klimatyzatora. Intuicyjne funkcje zdalnego sterowania obejmują wybór mocy nawiewu, tryb ECO w celu obniżenia rachunków za energię oraz funkcja Hi-Power do szybkiego chłodzenia lub ogrzewania. Wisienką na torcie jest magnetyczne mocowanie sterownika w uchwycie. Fabrycznie zintegrowany moduł Wi-Fi oznacza, że model HAORI można kontrolować ze pomocą bezpłatnej aplikacji Toshiba Home AC Control, obsługiwanej również w języku polskim.

Dzięki niej użytkownik nie tylko ma możliwość zdalnej kontroli i sterowania jednostką, ale również monitoring zużycia energii i pełne sterowanie głosowe dzięki konfiguracji z asystentem Google Home czy Amazon Alexa.

Nowa jednostka klimatyzacyjna HAORI pozwala na szybki i ułatwiony montaż naścienny dzięki optymalizacji tego procesu. Model jest w pełni kompatybilny z uniwersalną jednostką zewnętrzną typu Split oraz całym typoszeregiem jednostek Multi marki Toshiba.

Jeśli interesuje Cię klimatyzator Toshiba HAORI – skontaktuj się z działem handlowym WIENKRA