Klimatyzator SEVRA PROFI – profesjonalizm w każdym calu!

Kategoria: Aktualności,Blog
28.01.2022

Marka SEVRA to marka, za którą stoi firma WIENKRA. Na przestrzeni ponad 30 lat działalności firmy w branży HVACR, WIENKRA zdobyła doświadczenie, wiedzę, ale również  bardzo dobrze poznała potrzeby zarówno instalatorów oraz inwestorów. Dziś nie tylko jest liderem dystrybucji klimatyzacji, ale również aktywnie wspiera instalatorów prowadząc szkolenia w swojej akademii, gdzie instalatorzy mają możliwość uczyć się na „żywych organizmach” ponieważ centra szkoleniowe WIENKRA wyposażone są w najlepsze urządzenia na rynku. Dysponując tak potężną wiedzą i zapleczem WIENKRA wprowadziła i stworzyła markę własną SEVRA, która oferuje systemy klimatyzacji oraz pompy ciepła będące bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby rynku.

SEVRA PROFI – najwyższy model w ofercie klimatyzatorów pokojowych
Linia klimatyzatorów PROFI wyróżnia najbardziej zaawansowana technologia, która oprócz doskonałych parametrów pracy posiada luksusową i elegancką obudowę. SEVRA PROFI cechuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej tj. A+++ w trybie chłodzenia oraz A++ w trybie ogrzewania, co sprawia, że jest to zdecydowanie urządzenie całoroczne. Dla osób wrażliwych na hałas jest to świetna propozycja, ponieważ dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji silnika i łopatek wentylatora, ulepszeniu budowy kanałów nawiewnych oraz wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów do izolacji akustycznej, głośność pracy klimatyzatora została zredukowana do minimum.

Kompletny zestaw funkcji w trosce o zdrowie, wygodę i intuicyjne sterowanie
Najistotniejsze funkcje, które wyróżniają ten model to wielokierunkowy nawiew 4D umożliwiający równomierną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu. Zaawansowany system filtracji w połączeniu z jonizatorem Cold Plasma zapewniają najwyższą jakość powietrza. Programator czasowy i wbudowany moduł WiFi dają możliwość dostosowania ustawień klimatyzatora do indywidualnych preferencji użytkownika.

Niebanalny styl linii PROFI od razu przykuwa uwagę
Design serii klimatyzatorów PROFI to elegancka kombinacja nowoczesności i najwyższej jakości. Gładką powierzchnię przedniego panelu oraz boki jednostki wewnętrznej zdobią efektowne, srebrne detale. Opływowy, zaokrąglony kształt obudowy nadaje jej lekkości.  Klasyczne połączenie bieli i srebra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Postaw na najwyższy standard, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania
Wybierając linię klimatyzatorów SEVRA PROFI sięgasz po zaawansowaną technologię, która zapewnia najwyższy komfort pomieszczeniu, ale również najwyższą energooszczędność, a wisienką na torcie jest wyrafinowane wzornictwo.