Klimatyzator SEVRA COMFORT – stać Cię na najwyższy komfort!

Kategoria: Aktualności,Blog
05.01.2022

sevra comfort klimatyzator na który Cię stać Wienkra Kraków

Marka SEVRA to połączenie technologii, wiedzy i doświadczenia
Firma WIENKRA, znana jako lider dystrybucji klimatyzacji stworzyła i wprowadziła na rynek  markę własną –  SEVRA. Marka SEVRA to uosobienie najnowszych innowacji technologicznych „ubranych” w stylowy i nowoczesny design. Bogaty wachlarz systemów klimatyzacji SEVRA pozwala zaprojektować instalację dla każdego wnętrza, od małych mieszkań po duże obiekty komercyjne.

SEVRA COMFORT – klimatyzator stworzony z myślą o najwyższym komforcie
Jednym z najczęściej wybieranych modeli klimatyzatorów pokojowych SEVRA jest jednostka naścienna –  COMFORT. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie ten model łączy w sobie najwyższy poziom komfortu z wyjątkowo atrakcyjną stylistyką. Charakterystyczne, nowocześnie zaokrąglone linie przedniego panelu dodają urządzeniu lekkości i sprawiają, że klimatyzator będzie świetnie uzupełniał wnętrza o zróżnicowanej stylistyce. Minimalistyczny charakter urządzenia dodatkowo podkreśla jednolita, biała obudowa i ukryty wyświetlacz LED, wbudowany w panel przedni.

Bogaty wachlarz funkcji
Klimatyzatory SEVRA COMFORT wyposażone są w szereg funkcji , które znacząco i bardzo korzystnie wpływają na komfort użytkowania. Do najważniejszych z nich należą: tryb turbo, który bardzo szybko chłodzi pomieszczenie, gdy tego potrzebujemy, tryb snu, który zapewnia komfortowe warunki nocą, funkcja Anti-Cold, programator czasowy oraz inteligentne podświetlenie. Wbudowany moduł WiFi pozwala kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca, nawet poza domem. Jest to użyteczne rozwiązanie, w szczególności podczas tropikalnych upałów, gdy wracając do domu od razu możemy cieszyć się przyjemnym chłodem. Ważną kwestią jest również jakość powietrza, którym oddychamy, dlatego jonizator Cold Plasma przychodzi tu z pomocą zapewniając czyste i zdrowe powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Żaluzje powietrzne poruszające się w płaszczyźnie pionowej i poziomiej zapewniają doskonałą dystrybucję powietrza i równomierny rozkład temperatury.
Postaw na sprawdzone rozwiązanie w rozsądnej cenie
Wybierając linię klimatyzatorów COMFORT sięgasz po innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko optymalną temperaturę w pomieszczeniu, ale również niskie koszty eksploatacji i atrakcyjną stylistykę.