Hity sezonu 2019!

Kategoria: Promocje,Aktualności
13.05.2019

Firma WIENKRA przygotowała specjalną akcję promocyjną dla instalatorów branży HVAC – „Hity sezonu 2019”.

Oferta obejmuje zarówno nowości na sezon 2019 od renomowanych, światowych producentów takich jak Mitsubishi Electric, Daikin i Toshiba, jak i sprawdzone hity sprzedażowe z ubiegłego roku.

W kwietniu tego roku Mitsubishi Electric wprowadziło na rynek nową serię klimatyzatorów naściennych z segmentu Economy – MSZ-HR. Urządzenia serii HR pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który, w porównaniu z dotychczas stosowanym czynnikiem R410A, posiada znacznie niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Zaawansowana technologia inwerterowa Mitsubishi Electric gwarantuje wysoką oszczędność energii – wszystkie modele serii posiadają klasę energetyczna A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Jednostki wewnętrzne MSZ-HR cechuje minimalistyczny design i kompaktowe wymiary, pozwalające na instalację w mniejszych, węższych przestrzeniach. Sterowane są za pomocą intuicyjnego pilota bezprzewodowego lub – opcjonalnie – za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak laptop, tablet czy smartfon, przy użyciu opcjonalnego interfejsu Wi-Fi oraz opartej na rozwiązaniu chmurowym aplikacji MELCloud. Jednostki mogą być wykorzystane zarówno w układach pojedynczych, jak i multi split.

Nowością na sezon 2019 w ofercie marki Daikin jest jednostka naścienna split FTXB-C Sensira+, oferująca wysoką efektywność i idealny komfort użytkowania, zachowując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32, urządzenia z serii Sensira+ są przyjazne dla środowiska i niedrogie w utrzymaniu. Charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności – dzięki ciśnieniu akustycznemu na poziomie do 21 dB(A) praca jednostki wewnętrznej jest prawie niesłyszalna. Czyste i zdrowe powietrze zapewnia tytanowo-apatytowy filtr dezodorujący, który usuwa z powietrza cząstki kurzu i rozkłada zapachy, a także dezaktywuje szkodliwe substancje, takie jak bakterie, wirusy i alergeny. Płaski, atrakcyjny panel przedni jednostki ściennej idealnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza i dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Dysponując aplikacją Daikin Online Controller, możliwe jest sterowanie i monitorowanie pracy klimatyzatora z dowolnego miejsca przez internet.

W ofercie marki Toshiba na rok 2019 pojawiła się nowa seria klimatyzatorów naściennych na czynnik chłodniczy R32 – Seiya. Wysoka efektywność energetyczna została osiągnięta dzięki przeprojektowanemu wymiennikowi ciepła i nowemu wirnikowi wentylatora. Nowością w Seiya jest samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu. Jednostki wewnętrzne charakteryzują się elegancką stylistyką – posiadają nowoczesną, lekko zaokrągloną formę z błyszczącą powierzchnią przedniego panelu i stylowym podświetleniem LED.

Oprócz przedstawionych nowości, w ofercie promocyjnej WIENKRA znalazły się także modele znane z poprzednich sezonów, które niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród instalatorów: seria Summit od Hitachi, ATXB-C Siesta Euro Easy od marki Daikin, czy Bora i LOMO Eco od Gree – teraz dostępne w specjalnych cenach.

Szczegóły oferty promocyjnej dostępne w Dziale Handlowym WIENKRA.  Zapraszamy do kontaktu >>