Funkcjonalne i energooszczędne klimatyzatory pokojowe od marki SEVRA.

Kategoria: Blog
14.09.2019

Klimatyzatory naścienne typu split stanowią zdecydowanie największą część oferty na rynku klimatyzacyjnym. Dzięki szerokiej dostępności i funkcjonalności najczęściej znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, małych biurach, sklepach i niewielkich lokalach usługowych. W ofercie marki SEVRA znajdują się cztery stylowe i energooszczędne modele urządzeń naściennych z serii klimatyzatorów pokojowych RAC: Ecomi, Comfort, Elegance i Profi.

 

Ecomi – zaawansowane rozwiązania technologiczne i szeroki zakres funkcjonalności, zamknięte w kompaktowej, ekonomicznej jednostce.

Ecomi stanowi idealne połączenie atrakcyjnej ceny i zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, Ecomi pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria oferuje szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb snu, tryb turbo, czy programator czasowy. Posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się także zaawansowany jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, dobrze komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

Comfort – połączenie stylowego wyglądu i rozbudowanej gamy funkcji, dla zagwarantowania najwyższego poziomu komfortu.

Seria Comfort oferuje szeroką funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym może zapewnić optymalne warunki w pomieszczeniu i niskie koszty eksploatacyjne. Całość zamknięta w nowoczesnej, eleganckiej obudowie. To połączenie prawdziwego komfortu z atrakcyjnym wyglądem. Maksymalny komfort korzystania z klimatyzacji gwarantuje szeroki wybór funkcji, takich jak tryb turbo, tryb snu, funkcja Anti-Cold, programator czasowy, czy inteligentne podświetlenie. Znajdujący się w standardowym wyposażeniu wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy umożliwiają wygodną kontrolę nad pracą urządzenia, nawet gdy przebywamy poza domem. Jonizator Cold Plasma zadba o czyste i zdrowe powietrze.

Elegance – ciche, energooszczędne i niezawodne urządzenia zachwycające minimalistycznym designem.

Seria Elegance wyróżnia się unikatowym, nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczny panel przedni o matowej powierzchni wpisuje się w aktualne trendy w designie. Czynnik chłodniczy R32 i zaawansowana technologia inwerterowa zapewnia niezawodną i energooszczędną pracę
klimatyzatora serii Elegance. Najwyższy poziom komfortu i optymalne warunki w pomieszczeniu gwarantuje szereg funkcji kontrolujących parametry nawiewu, takie jak poziomy i pionowy ruch żaluzji, funkcja „Anti-Cold”, tryb turbo, czy funkcja dalekiego nawiewu. Doskonałą jakość powietrza osiągnięto dzięki standardowemu wyposażeniu jednostki w jonizator Cold Plasma i filtr o zwiększonej gęstości. Funkcje tj. programator czasowy i „I Favour” pozwalają na dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych preferencji, a wbudowany moduł WiFi umożliwia sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych.

Profi – najbardziej zaawansowana technologia gwarantująca najlepsze parametry pracy, zamknięta w luksusowej obudowie.

Seria klimatyzatorów naściennych Profi to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka w gamie urządzeń pokojowych Sevra oferuje najwyższe parametry pracy i kompletny zestaw funkcji. Wszystko to zamknięte w wyjątkowej, luksusowej obudowie. Klasa energetyczna A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie ogrzewania gwarantują energooszczędną pracę jednostek, nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. O maksymalny komfort użytkownika zadba szereg funkcji regulujących parametry nawiewu, a zdrowe otoczenie zapewni zaawansowany jonizator Cold Plasma i filtr powietrza o zwiększonej gęstości. Najwyższej jakości podzespoły i ulepszona konstrukcja jednostek zapewni nie tylko niezawodną, ale też wyjątkowo cichą pracę. Wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy umożliwiają wygodną obsługę urządzenia.

Seria Profi nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji >>

 

Pobierz Katalog systemów klimatyzacji SEVRA 2019/20 >>

Pobierz Cennik systemów klimatyzacji SEVRA 2019/20 >>