Ekskluzywne nowości WIENKRA 2020 – najlepsze klimatyzatory segmentu PREMIUM.

Kategoria: Aktualności,Blog
05.06.2020

Unikalne wzornictwo, nowoczesny design oraz niepowtarzalne detale w klimatyzatorach segmentu Premium zachwycą wielbicieli nieoczywistego stylu i elegancji. Zobacz wszystkie ekskluzywne nowości w ofercie WIENKRA 2020:

Klimatyzatory ścienne AUX z serii HALO i HALO Deluxe.

Halo i Halo Deluxe to luksusowe klimatyzatory łączące zaawansowane technologie i stylowe, eleganckie wzornictwo. Zaprojektowane z myślą o najdrobniejszym detalu, odmienią każde wnętrze. Ponadczasowa biel serii Halo i lustrzana czerń serii Halo Deluxe w połączeniu z nowocześnie wyprofilowaną obudową nadają urządzeniom wyrafinowany i indywidualny charakter.

Smukła konstrukcja serii Halo kryje szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących niezawodność i energooszczędność. Najwyższy komfort użytkowania zapewni szeroka gama praktycznych funkcji – między innymi wielokierunkowy nawiew powietrza 4D, sterowanie Wi-Fi, jonizacja powietrza, kilkustopniowy system filtracji z filtrem antybakteryjnym i PM2.5, programator czasowy, tryb pracy nocnej czy funkcja samooczyszczania.

Zobacz ulotkę produktową AUX Halo i Halo Deluxe>>

 

Klimatyzatory LG DUALCOOL z oczyszczaniem powietrza.

Klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym urządzeniu.  Wychodząc naprzeciw tym dwóm zmiennym, firma LG stworzyła wyjątkowy produkt, który łączy w sobie cechy klimatyzatora z funkcją oczyszczania powietrza. LG DUALCOOL z oczyszczaniem powietrza to klimatyzator, który dzięki wyjątkowej technologii i zastosowaniu najnowocześniejszych filtrów, pozwala na skuteczne usuwanie mikrocząsteczek kurzu i pyłu.

LG DUALCOOL – 2 w 1 – klimatyzator i oczyszczacz powietrza.

Zaawansowany system filtracji klimatyzatora LG DUALCOOL zatrzymuje bezbłędnie wszystkie cząstki – nawet najdrobniejszy pył (PM 1.0). Czujnik PM1.0 jest uruchamiany automatycznie, a system filtracji wykorzystuje 5 milionów jonów do wychwytywania i usuwania mikroskopijnych cząstek pyłu.

4-kierunkowy, automatyczny ruch żaluzji sprawia, że świeże powietrza dotrze wszędzie, bez znaczenia, gdzie zainstalowana jest jednostka wewnętrzna. Aplikacja mobilna LG ThinQ pozwala na sterowanie pracą klimatyzatora i zapamiętuje historię pomiarów. Ciesz się komfortowym powietrzem przez wszystkie pory roku dzięki chłodzeniu, ogrzewaniu i oczyszczaniu powietrza!

Zobacz ulotkę produktową LG DUALCOOL>>

 

Dekoracyjne klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric serii Diamond MSZ-LN.

Indywidualny wybór kolorów – od nasyconej czerwieni, przez 2 odcienie bieli, aż po czerń. Specjalna powłoka powierzchni obudowy nadaje jednostce Diamond szczególną głębię kolorów i szlachetność wykończenia. Klimatyzatory Diamond osiągają najwyższe parametry pracy w swojej klasie – klasa efektywności energetycznej A+++ i A++ dla chłodzenia i ogrzewania.

Urządzenia ścienne z serii Diamond wyróżniają się nie tylko eleganckim wzornictwem. Posiadają wiele nowatorskich funkcji – dwie działające niezależnie od siebie żaluzje nawiewu powietrza, czujnik i-see 3D wykrywający obecność i położenie osób w pomieszczeniu, filtr Plasma-Quad-Plus skutecznie usuwający bakterie, wirusy, pleśń i inne mikrocząstki, technologię Hyper Heating umożliwiającą utrzymanie 100% mocy grzewczej nawet przy skrajnie niskich temperaturach na zewnątrz oraz możliwość sterowania Wi-Fi przez aplikację MELCloud.

Zobacz ulotkę produktową Mitsubishi Electric MSZ-LN>>

 

Klimatyzatory ścienne Toshiba SHORAI Edge.

Najnowsza jednostka SHORAI Edge, pracująca na czynniku R32, łączy w sobie wysoką wydajność w trybach ogrzewania i chłodzenia wraz z wymiernymi oszczędnościami energii oraz unikalną stylistyką, która podkreśli styl każdego pomieszczenia. Model występuje w 7 wersjach wydajnościowych, aby sprostać każdym wymaganiom.

Dzięki zastosowanej we wszystkich modelach wyjątkowej technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych firmy TOSHIBA, klimatyzatory linii SHORAI EDGE R32 pracują w wysokiej klasie energetycznej (nawet A+++/A+++) i są przystosowane do ekstremalnych warunków środowiskowych w zakresie pracy od -15°C aż do 46°C w trybie chłodzenia i od -15°C do 24°C w trybie ogrzewania. Unikatowa stylistyka krawędziowego wykończenia połączona z matową powierzchnią tworzy niepowtarzalny charakter. Filtr Ultra Pure zapewnia wysoką jakość oczyszczenia nawiewanego powietrza dzięki zdolności wyłapywania i wiązania zanieczyszczeń PM2.5 dodatkowo neutralizując wirusy, bakterie, pleśń oraz nieprzyjemne zapachy.

 

Klimatyzatory ścienne SEVRA Profi.

Seria klimatyzatorów naściennych Profi to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka w gamie urządzeń pokojowych Sevra oferuje najwyższe parametry pracy i kompletny zestaw funkcji. Wszystko to zamknięte w wyjątkowej, luksusowej obudowie.

Wszystkie urządzenia serii Profi wyróżniają się najwyższymi współczynnikami efektywności energetycznej. Klasa energetyczna A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie ogrzewania gwarantują energooszczędną pracę jednostek, nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. O maksymalny komfort użytkownika zadba szereg funkcji regulujących parametry nawiewu, a zdrowe otoczenie zapewni zaawansowany jonizator Cold Plasma i filtr powietrza o zwiększonej gęstości. Najwyższej jakości podzespoły i ulepszona konstrukcja jednostek zapewni nie tylko niezawodną, ale też wyjątkowo cichą pracę. Wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy umożliwiają wygodną obsługę urządzenia.

Design serii klimatyzatorów Profi to połączenie nowoczesności, elegancji i najwyższej jakości. Gładką powierzchnię przedniego panelu oraz boki jednostki wewnętrznej zdobią efektowne, srebrne detale. Opływowy, zaokrąglony kształt obudowy nadaje jej lekkiego, niebanalnego charakteru. Klasyczne połączenie bieli i srebra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wkomponowany w przedni panel wyświetlacz LED podświetla się na biało tylko wtedy, gdy klimatyzator jest włączony.

Zobacz katalog SEVRA 2020>>