Dni otwarte AUX WIENKRA

Kategoria: Aktualności
04.10.2022

Dni Otwarte odbędą się:
Piątek, 14.10 – KRAKÓW godz. 09:00 – 16:00
Piątek, 21.10 – WROCŁAW godz. 09:00 – 16:00
Piątek, 28.10 – WARSZAWA godz. 09:00 – 16:00

Zarejestruj swój udział !

Link - https://www.expo.wienkra.pl/dni-otwarte-wienkra-2022

„Poznajcie nowe możliwości z AUX” to temat przewodni tegorocznych Dni Otwartych.

Temat przewodni nadchodzących Dni Otwartych to „Poznajcie nowe możliwości z AUX”.
Na przestrzeni ostatnich lat marka AUX zdobywa uznanie i rosnącą popularność wśród instalatorów i inwestorów. Cieszymy się bardzo, że tyle firm instalacyjnych zaufało nam i aktywnie włączyło się do budowania silnej pozycji marki AUX w Polsce. Jednocześnie warto podkreślić, że klimatyzatory AUX to idealny kompromis wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co świetnie wpisuje się w aktualne trendy na rynku.

Jest jeszcze wiele do zrobienia i liczymy, że wspólnie z naszymi Partnerami Biznesowymi będziemy się rozwijać realizując ambitne cele. Dni Otwarte to czas, w którym chcemy zapoznać Was jeszcze lepiej z pełną gamą urządzeń AUX. Jest również świetny moment do zaprezentowania naszej jesiennej Premiery 2022 – pompy ciepła AUX, która właśnie uzupełniła ofertę handlową.

Ponadto chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego nasi eksperci techniczni będą do Państwa dyspozycji przez cały czas, a wszystkie urządzenia można będzie zobaczyć w naszych showroomach.

Aby uatrakcyjnić ten czas przygotowaliśmy dla Was cykl szkoleń tematycznych, specjalne oferty cenowe na cały asortyment AUX oraz inne niespodzianki.

Jedyna taka okazja do skorzystania z wyjątkowych atrakcji. Wszystko odbędzie się w otoczeniu przepysznego poczęstunku i znakomitej atmosfery.