ASY KLIMATYZACJI 2020 – najlepsze klimatyzatory pokojowe w ofercie WIENKRA na rok 2020!

Kategoria: Aktualności
05.05.2020

ASY KLIMATYZACJI 2020 – hity klimatyzacyjne na rok 2020!

Przedstawiamy zestawienie najlepszych klimatyzatorów pokojowych w ofercie WIENKRA na rok 2020!

AUX Freedom

Doskonały kompromis jakości i ceny.

Ponadczasowy design klimatyzatorów AUX Freedom doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Nowocześnie wyprofilowany przedni panel z dwoma dekoracyjnymi załamaniami przełamuje prostą formę urządzenia. Błyszcząca powierzchnia obudowy i wyświetlacz LED podkreślają nowoczesny charakter. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na kontrolę funkcji klimatyzatora z poziomu urządzeń mobilnych. Zaawansowany system filtracji w postaci jonizatora Cold Plasma i filtra antybakteryjnego zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Zobacz ulotkę produktową AUX Freedom>>

AUX J-Smart i J-Smart ART

Stylowe rozwiązanie do każdego wnętrza.

Klimatyzatory AUX J-Smart to propozycja dla poszukujących nieoczywistego wzornictwa. Jednostki posiadają między innymi wzmocnioną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę ze zdejmowaną dolną pokrywą, opatentowane pionowe żaluzje powietrzne w kształcie rybiej płetwy i dwuwarstwową poziomą żaluzję powietrzną doskonale dostosowującą kierunek nawiewu do trybu pracy urządzenia. Jonizator Cold Plasma, filtr PM 2,5 oraz filtr antybakteryjny gwarantują najwyższy poziom filtracji. Biały matowy lub czarny lustrzany panel przedni idealnie wpisują się w aktualne trendy.

Dowiedz się więcej o AUX J-Smart>>

SEVRA Ecomi

Połączenie funkcjonalności i uniwersalnego designu.

Klimatyzator Ecomi z eleganckim, białym panelem przednim oraz srebrnymi detalami świetnie wpisuje się w nowoczesną i tradycyjną stylistykę wnętrz. Technologia inwerterowa gwarantuje niezawodność, wydajność i cichą pracę. Jednostki Ecomi zaprojektowane zostały z myślą o Klientach oczekujących wysokiego komfortu użytkowania, bogatego wachlarza funkcji, energooszczędności oraz atrakcyjnej ceny.

Zobacz katalog SEVRA 2020>>

Dowiedz się więcej o klimatyzatorach SEVRA Ecomi>>

LG Standard

Najwyższa jakość i ponadczasowa stylistyka.

W klimatyzatorach LG Standard zastosowano najnowocześniejszą technologię – wysokowydajna sprężarka inwerterowa zapewnia wysoką efektywność i cichą pracę, a jej trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja.

Zobacz katalog LG 2020>>

Mitsubishi Electric – seria ECONOMY HR+

Klasa premium w ekonomicznej cenie.

Seria ECONOMY to propozycja Mitsubishi Electric dla wielbicieli klasyki, z 5-letnią gwarancją na całe urządzenie. Tradycyjny design połączony z przystępną ceną. Ciche i energooszczędne klimatyzatory wyposażone w najprzydatniejsze funkcje zapewniają optymalny komfort użytkowania.

Mitsubishi Electric – seria MSZ-EF

Unikalny design i najwyższe parametry techniczne.

Klimatyzatory ścienne MSZ-EF z serii Premium to design na miarę XXI wieku połączony z nowoczesną technologią klimatyzacyjną. Urządzenia charakteryzują się smukłą i nowoczesną obudową i najwyższą klasą wykonania. Występują w kolorach: białym, czarnym i srebrnym.

Zobacz ulotkę produktową serii MSZ-EF Mitsubishi Electric>>

TOSHIBA Seiya

Tradycyjna stylistyka i zaawansowana technologia.

SEIYA to doskonałe połączenie estetyki i technologii. Charakteryzuje się niskim profilem i dyskretnymi zaokrągleniami, błyszczącą powierzchnią i eleganckim podświetleniem LED. Wysoka efektywność energetyczna została osiągnięta dzięki przeprojektowanemu wymiennikowi ciepła i nowemu wirnikowi wentylatora.

Zobacz katalog TOSHIBA 2019>>

DAIKIN Sensira+

Funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie.

Jednostka naścienna split DAIKIN Sensira+ oferuje wysoką efektywność i idealny komfort użytkowania, zachowując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny.

Wszystkie wymienione urządzenia można na żywo zobaczyć w największym showroomie klimatyzatorów w Polsce – w siedzibie WIENKRA w Krakowie i Warszawie. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami>>

Zobacz aktualne cenniki i katalogi>>