Kategoria: Aktualności
10.03.2023
Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy, za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska, podczas targów Enex w Kielcach. Byliśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony branży instalatorskiej. Cieszy nas to, że mogliśmy przedstawić Państwu nasze produkty oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z ich funkcjonalnością i zastosowaniem. W ciągu dwóch dni targów, odwiedziło nas ponad 515 firm instalatorskich. Stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze rozwiązania cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów.
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Wienkra, jako jedna z najcenniejszych Firm Rodzinnych, zawsze stawia na równość i szanuje swoich pracowników bez względu na płeć. Dlatego też, z okazji Dnia Kobiet, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla naszej Pani Prezes, którą postanowiliśmy uhonorować bukietem z 63 róż – co stanowi taką samą liczbę mężczyzn, którzy pracują w naszej firmie. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić, że każdy pracownik Wienkry ma dla nas takie samo znaczenie.
Jednocześnie, życzymy miłego świętowania dla Panów oraz dla Pań, które miały swoje święto 8 marca. Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dnia, który przypomina nam o równouprawnieniu i szacunku dla wszystkich ludzi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie w rozwój firmy Wienkra.