🌟 Wienkra Rekrutuje: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – Oddział w Jankach koło Warszawy! 🌟

Kategoria: Aktualności
09.02.2024

🌟 Wienkra Rekrutuje: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – Oddział w Jankach koło Warszawy! 🌟

Czy jesteś gotowy na wyzwanie w roli Doradcy Techniczno-Handlowego? Wienkra zaprasza do swojego oddziału w Jankach koło Warszawy! Szukamy osób z pasją do techniki i handlu, gotowych dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, handlowe i chcesz się rozwijać w prężnie działającej firmie, nie zwlekaj – aplikuj!

Aplikuj i zacznij swoją przygodę z nami!

Przy aplikacji nie zapomnij o klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kotlarska 34, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych).”

Administratorem danych jest Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ale rekrutacja dotyczy naszego oddziału w Jankach koło Warszawy. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest obowiązkowe, podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Kontakt z wybranymi kandydatami to dla nas priorytet.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji dołączenia do zespołu Wienkra w Jankach! Czekamy na Twoje CV!