Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu.

Kategoria: Aktualności,Blog
08.03.2021

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu!

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Showroomy klimatyzatorów – najlepsze klimatyzatory na rynku w jednym miejscu!Z myślą o naszych Klientach powstały showroomy klimatyzatorów. Showroomy klimatyzatorów to wyjątkowe miejsce, chętnie odwiedzane przez inwestorów planujących instalację klimatyzacji w domu, czy mieszkaniu. Duży wybór wiodących marek takich jak AUX, LG, SEVRA, TOSHIBA, Mitsubishi Electric oraz profesjonalne doradztwo pozwala szybko rozwiać wątpliwości i podjąć decyzję i wybrać klimatyzator wymarzony klimatyzator.

Doradztwo techniczne – wysoce wykwalifikowana kadra służy pomocą!Kompetentna i sympatyczna kadra chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie doboru najlepszych systemów klimatyzacyjnych. Bogate portfolio najlepszych urządzeń na rynku pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów oraz inwestorów.

Towar od ręki!
Wszystkie strategiczne pozycje z oferty handlowej są zawsze dostępne od ręki we wszystkich magazynach w całej Polsce. Odwiedzając oddział i showroom można od razu dokonać zakupu bez zbędnych formalności. Każdy oddział realizuje wysyłki na terenie całego kraju każdego dnia. Przemyślana organizacja oraz infrastruktura oddziałów pozwala na realizację większości zamówień w 24h.

Gdzie nas znajdziecie?

WIENKRA KRAKÓW
ul. Kotlarska 34A
31-539 Kraków
wienkra@wienkra.plul.

Rzemieślnicza 20
G30-347 Kraków
tel. +48 12 428 55 00
wienkra@wienkra.pl

WIENKRA WARSZAWA
ul. Sokołowska 15
05-090 Janki
wienkra-waw@wienkra.pl

WIENKRA WROCŁAW
al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
wienkra-wro@wienkra.pl