WIENKRA wspiera 29 finał WOŚP „Finał z głową”

Kategoria: Wienkra
31.01.2021

Miło nam poinformować, że nasza firma dołącza do 29 finału Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego myśl przewodnia w tym roku brzmi „Gramy z głową”. Celem zbiórki jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wystawiliśmy na licytację klimatyzator pokojowy AUX J-Smart ART i serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia tego jakże szczytnego celu. Link do naszej aukcji znajduje się tutaj: https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-pokojowy-aux-j-smart-art-aux-12jp-10175018884
Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i wspólnie dołożymy cegiełkę do zakupu profesjonalnego sprzętu medycznego.

Zwycięzca licytacji stanie się posiadaczem stylowego i eleganckiego klimatyzatora AUX J- Smart ART.
Klimatyzatory J-Smart ART to propozycja dla miłośników minimalistycznych rozwiązań. Supernowoczesna, czarna, lustrzana obudowa dodaje wnętrzom lekkości oraz stanowi „ciche tło” dla subtelnej i zrównoważonej przestrzeni życia codziennego.

Nowoczesność serii J-Smart ART polega na połączeniu doskonałego wzornictwa, przełomowej technologii z najbogatszym wachlarzem funkcji w swojej klasie. Ten model klimatyzatorów to jedna z najciekawszych propozycji w sezonie 2021.

Klimatyzatory serii J-Smart zostały wyróżnione nagrodą iF DESIGN AWARD w 2019 roku. Nagrody iF DESIGN AWARD uznawane są na arenie międzynarodowej za synonim doskonałego wzornictwa. Blisko 60 specjalistów z ponad 20 krajów dokonuje wyboru laureatów opierając się na jasno określonych, odpowiednio zdefiniowanych kryteriach.
Trzymamy kciuki! Powodzenia!