Świętujemy okrągły jubileusz – 30 lat WIENKRA!

Kategoria: Aktualności
27.02.2020

Świętujemy okrągły jubileusz – 30 lat WIENKRA!

Rok 2020 to rok szczególny dla naszej firmy, który z pewnością na stałe zapisze się w historii. To właśnie w tym roku świętujemy wyjątkowy jubileusz 30-lecia swojej działalności na rynku polskim. Wizja, determinacja oraz 30 lat wytężonej pracy popartej wiedzą i doświadczeniem całego naszego zespołu to solidne fundamenty, na których osiągnęliśmy pozycję lidera oraz zbudowaliśmy swój autorytet w branży HVACR. Nasze 30 urodziny to dla nas bardzo wyjątkowe wydarzenie, które zamierzamy świętować wspólnie z naszymi Klientami przez cały rok 2020. Zaczynamy już 3 marca w Warszawie na targach Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja, na które już teraz zapraszamy Was serdecznie.

Zobacz video:

Co osiągnęliśmy przez 30 lat?

Starannie wyselekcjonowana oferta handlowa.

Strategiczne podejście do budowania atrakcyjnej oferty handlowej na przestrzeni lat sprawia, że nasze portfolio obejmuje obecnie najlepsze światowe marki takie jak: Toshiba, Carrier, LG Electronics, Hitachi, Daikin, Mitsubishi Electric, SEVRA i AUX. Stałe poszerzanie oferty oraz trafny dobór asortymentu pozwoliły nam na stworzenie kompletnej oferty, a tym samym zachowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Proponujemy szerokie spektrum produktów i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych do wszechstronnych zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, w obiektach komercyjnych oraz przemysłowych.

 

Kompleksowa obsługa branży HVAC.

Za sukcesem naszej firmy stoi z pewnością również kompleksowe i nowoczesne podejście do naszych Klientów.  Wspieramy swoich Klientów na każdym etapie inwestycji. Budowanie silnych i autentycznych relacji z Klientami to nasz nadrzędny cel.

 

Rekord sprzedaży w 2019.

Realizujemy ambitne cele sprzedażowe bijąc rekordy z roku na rok. 100 mln obrotu w 2019 roku to najlepsze świadectwo potwierdzające znaczącą pozycję naszej firmy na rynku.

 

Centrum Szkoleniowe WIENKRA.

30 lat funkcjonowania w branży HVACR zaowocowało bogatym doświadczeniem, wiedzą teoretyczną i praktyczną. Dbając o najwyższy poziom dostarczanych usług dzielimy się wiedzą ze swoimi Klientami. To właśnie z myślą o nich powstały najnowocześniejsze centra szkoleniowe z pełną infrastrukturą i zapleczem socjalnym, wyposażone w najnowsze klimatyzatory i pompy ciepła.

 

Showroom klimatyzatorów i pomp ciepła.

W krakowskiej siedzibie firmy przy ul. Kotlarskiej, znajduje się największy showroom klimatyzatorów i pomp ciepła w Polsce. Jest to miejsce, w którym nasi Klienci i instalatorzy mogą na żywo zobaczyć najlepsze klimatyzatory na rynku. Tyle klimatyzatorów w jednym miejscu? – Tak, tylko u WIENKRA. Drugi salon pokazowy wyposażony jest w nowoczesne pompy ciepła. Powietrzne pompy ciepła wciąż zyskują na popularności i jest to trend, który z pewnością będzie się utrzymywał dlatego specjalnie dla instalatorów stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdują się topowe i najczęściej wybierane modele pomp ciepła. Jest to przestrzeń zupełnie nowych możliwości.

 

Prestiżowe nagrody:

W swojej historii wielokrotnie nominowani byliśmy i zdobywaliśmy prestiżowe nagrody branżowe. W kolekcji nagród znajdziemy między innymi:

Nagroda DELTA 2017 za największą dynamikę wzrostu sprzedaży w roku 2017 w kategorii firm działających na rynku od ponad 21 lat,

“Gazele Biznesu” (2007, 2008, 2012, 2015) „Gepard Biznesu’’(2009, 2010, 2011, 2015, 2016, 2017)

„Efektywna firma’’ (2010, 2011, 2012, 2015, 2016, 2017), „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej’’

(2008), “Diament miesięcznika Forbes” (2010, 2019), „Przejrzysta Firma’’ (2009)

Tak imponujące wyróżnienia stanowią zwieńczenie ciężkiej pracy całego zespołu oraz są najlepszym źródłem motywacji do dalszego działania.

 

Wydarzenia branżowe.

Zmiany są nieodłączną częścią branży HVACR. To one kształtują i decydują o dynamice rynku. Dlatego staramy się zawsze być w centrum wydarzeń uczestnicząc w najważniejszych wydarzeniach branżowych takich jak targi, szkolenia czy konferencje. Dla swoich Klientów organizujemy specjalnie cykliczne eventy, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

 

Ciągła ekspansja.

Celem nadrzędnym dla nas jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie w całej Polsce, każdego dnia. Nowe biura, oddziały w Warszawie i we Wrocławiu, centra logistyczne powstają z myślą o ciągłym doskonaleniu, optymalizacji procesów, co w efekcie przekłada się na jeszcze wyższe standardy oferowanych usług, a w tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów.

 

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, dostawcom, partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę.