Spotkanie Partnerów WIENKRA, Szczawnica 2019

Kategoria: Aktualności
16.05.2019

Druga Konferencja Partnerów WIENKRA odbyła się w dniach 10-11 maja 2019 roku w Szczawnicy. W wydarzeniu udział wzięło blisko 150 przedstawicieli firm instalatorskich i handlowych branży HVACR, będących w gronie najlepszych Partnerów biznesowych WIENKRA.

Spotkanie zapoczątkowała uroczysta gala, która odbyła się w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Pierwszym punktem gali był panel konferencyjny, podczas którego przedstawiono kilka prezentacji podsumowujących dotychczasową działalność firmy WIENKRA oraz nowości produktowe na rozpoczynający się sezon. Oficjalna cześć konferencji zakończyła się uroczystą kolacją, później był czas na główną atrakcję wieczoru – koncert zespołu Future Folk.

Kolejny dzień był pełen niezwykłych atrakcji sportowych, muzycznych i kulinarnych. Dla uczestników konferencji zorganizowano między innymi pełną emocji jazdę offroadową samochodami terenowymi, wspinaczkę górską i bieg na orientację. Wieczorem w Dworku Gościnnym odbyła się plenerowa kolacja z biesiadą przy dźwiękach góralskiej muzyki w wykonaniu folkowej kapeli Ciupaga.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konferencji Partnerów WIENKRA za przybycie i wspólnie spędzony czas w Szczawnicy.