Aux to grupa produkująca zaawansowane systemy klimatyzacji i pomp ciepła, której działania są bardzo zorientowane na zrównoważony rozwój.

Kategoria: Aktualności
22.02.2023

Aux to grupa produkująca zaawansowane systemy klimatyzacji i pomp ciepła, której działania są bardzo zorientowane na zrównoważony rozwój. Marka Aux podchodzi bardzo poważnie do kwestii troski o środowisko naturalne i ma na uwadze ideę racjonalnego korzystania z zasobów naturalnych. Celem marki Aux jest dostarczanie wydajnych, energooszczędnych, inteligentnych i proekologicznych rozwiązań technologicznych, które wykorzystywane w procesach produkcji, wpisują się w koncepcję zrównoważonego rozwoju i przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

Sztaby wykwalifikowanych inżynierów w centrach badawczych Aux na całym świecie, poszukują rozwiązań technologicznych, które nie tylko zapewnią wydajność, ale także zminimalizują wpływ na środowisko naturalne. Aux to lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, a jej innowacyjne rozwiązania technologiczne są dostępne dla użytkowników na całym świecie.

Zapraszamy na nasze stoisko G-1 podczas targów Enex 08-09.03.2023r.
https://www.targikielce.pl/enex/lista-wystawcow/wienkra-sp-z-oo,806753